AkademisyenlerTez

Akademisyen kadromuzla Yüksek Lisans ve Doktora düzeyinde tez danışmanlık hizmeti vermekteyiz

 

İlkelerimiz ve Çalışma Esaslarımız

  • Özgün
  • Etik
  • Üniversitenin Tez Yazım Kılavuzuna Uygun
  • Akademik Nitelikli
  • Zamanında ve Güvenilir Çalışmalar Sunmaktayız

 

Özgün İçerik

Çalışmalar tamamen özgün içerikli, yapılan alıntılama ve kaynakça gösterimi etik ilkeler çerçevesinde hazırlanmaktadır. Unutulmaması gereken konuların başında intihal (çalıntı) proje ve tezlerdir. Eğitim gördüğünüz kurum çalışmayı cilt ve CD biçiminde istemektedir. Çalışma içeriği CD formatında eğitim gördüğünüz kuruma teslim edildiğinde danışman veya tez kurulu tarafından okulun bilgisayarında intihal programı aktarılarak taratılmakta ve alıntı oranı net biçimde ortaya çıkmaktadır. İntihal (çalıntı) tespit edilen kişilerin tezleri kabul görmemekte dolayısıyla dönemleri uzamakta ve sicillerine işlenmektedir. Çalışmalarımız intihal garantilidir.

 

Kaynak Gösterimi

Üniversiteler arasında evrensel nitelik taşıyan kaynakça gösterme metotları bulunmaktadır. American Psychological Association (APA) ve Dipnot biçiminde kaynakça gösterilmektedir. Her iki yöntem de üniversiteler arası evrensel geçerliliği bulunmaktadır. Danışmanınızdan hangi kaynakça gösterme yöntemini kullanmanızı sormanız yeterlidir. Tüm tez yazım kılavuzlarında her iki yöntem de bulunmaktadır.

 

Alıntı

Tez doğası gereği bir varsayımı içerir. Teziniz veya projeniz akademik çalışmalarla desteklenmesi gerekmektedir. Alıntı yapılırken etik değerler ve eğitim kurumunun tez yazım kılavuzu göz önüne alınarak yapılmaktadır.

© Copyright 2014 Tüm Hakları Saklıdır www.akademisyenlertez.com
| Web Tasarım

İletişim:
Tel : 0532 521 73 41
E-mail : akademisyenlertez@gmail.com